expo tourinfo telefony
577 103 104
mobil 602 530 266
         
 
Varianty  
 
 PANAMA, KOSTARIKA 12 dní
25.01. - 05.02. 2019
 


1.den:

odlet z Prahy (Vídně) do hlavního města Panamy - Panama City

2.den:

Prohlídka architektury hlavního města Panamy - Panama City, při které uvidíte jak jeho moderní, tak i starou část, zapsanou pro svou krásu na seznamu UNESCO. Součástí prohlídky města je i prohlídka Panamského kanálu a návštěva zdymadla Miraflores, kudy projíždějí zaocánské lodě.

3.den:

Exkurze lodí Panamský průplav, zdymadla, průjezdní vrata. Pojedete lodí i do míst , která jsou součástí přírodní rezervace.


Panama City - staré


Panama City - moderní4.den:

Panama City transfer na letiště a přelet do hlavního města Kostariky - San José, ubytování v hotelu, prohlídka architektury centra města

5.den:

Vyjedete z hlavního města San Jose do horské oblasti vulkánu Poas, kde se nachází i stejnojmenný národní park. Po cestě navštívíte kávovou plantáž. Po té vystoupíte procházkou k vulkánu s jezerem na jeho dně. Po bufetovém obědě v překrásných přírodních zahradách La PAZ se projdeme deštným pralesem stezkou kolem vodopádů. .

6.den:

Přejezd do Sarchí, návštěva manufaktury na výrobu tradičních vozů, katedrály a přejezd do NP Arenal (fakultativně večer návštěva termálních pramenů Baldi)

7.den:

Národní park Vulkán Arenal - dopolední trek a prohlídka lávových polí pod vulkánem - přejezd rezervace do Monte Verde, procházka pralesem po visutých mostech nad korunami stromů. ( fakultativně lanová dráha nad pralesem)


kráter vulkánu Poas

Kolibřík v zahradě La Paz u San Jose


8.den:

NP Monte Verde - Tarcoles a NP Carrara u břehu Tichého oceánu - projížďka lodí po řece Tarcoles, kde žijí krokodýli.

9.den:

Národní park Manuel Antonio - celodenní pobyt v NP - prohlídka parku , pobyt u moře. Tento národní park má tu výhodu, že se můžete procházet v pralese, nebo trávit čas na pláži nebo u bazénu v hotelích, které jsou v zahradách s bujnou vegetací ve svahu s výhledem na moře.


visuté chodníky v pralese

vulkán Arenal


10.den:

Manuel Antonio - pozdě odpolední transfer do San Jose, ubytování v hotelu.

11.den:

San Jose a odlet do ČR

12.den:

Přílet
Tarkoles

pláž parku Manuel Antonio

 

cena

79. 970,- 3*
85. 970,- 3/4*


( možné prodloužit o NP Tortugueuro + 10.000,- czk )

zahrnuje

letenku po trase včetně letištních tax, čs. průvodce , uvedený program včetně transferů, ubytování se snídaní + uvedená strava v programu

nezahr.

uvedeno fakultativně
odletový poplatek cca 20 USD

 


kontakt pro přihlášku expotour@expotour.cz

Informace na telefonech
tel: 420 57 710 31 04
tel.: 420 57 722 22 34
mobil: 602 530 266