expo tourinfo telefony
577 103 104
mobil 602 530 266
nejlepší cena na trhu        
 
VARIANTYJižní Afrika - 10dníJižní Afrika - EXCLUSIVEJA + Viktoriny Vodopády
 
JIŽNÍ AFRIKA - EXCLUSIVE 11 dní - speciální program a ubytování
možné přihlášení i samostatně cestující osoby
28.03. - 07.04. 2019

Kapské Město - Stellenbosh - Pretoria - Blyde River Canyon - Kruger NP - Sun City - NP Pillansberg

NAVÍC ZÍSKÁTE -
oproti základní variantě programu za stejnou cenu

- SLEVA 5.000,- czk/os z uvedené ceny
- den programu s ubytováním navíc

- 2 x večeře formou barbeque na grilu s jihoafrickými víny
- ubytování v buši v luxusních vilách s vlastním bazénem
- zde
- Národní park Pilanesberg
- návštěva Sun City
-
"zdravotní Whisky" ráno a večer
možnost SELF DRIVE s každodenní konzultací trasy s průvodcem - cena na vyžádání
možnost GOLF v Sun City
- další možnosti níže u ceny
1.den:

odlet z Prahy (Vídně) do JAR

2.den:

přílet Kapské město, fakultativně lanovkou na Stolovou horu. Na Stolové hoře, která je s Mysem dobé naděje součástí Národního parku Stolová hora, budete mít čas k procházkám po chodnících s překrásnými výhledy. Projedeme centrem města na ubytování. Po ubytování a krátkém odpočinku zamíříme na nejnavštěvovanější místo Afriky - Waterfront s množstvím restaurací - rybích, italských nebo s vyhlášenými africkými stejky.


Kruger NP

Stolová hora pohled od hotelu

3.den:

Kapské Město - po snídani zajedeme nejdříve do zátoky Hout Bay, kde se projedeme lodí ke kolonii lachtanů na ostrůvku Duker Island. Po té přejedeme panoramatickou skalní cestou směrem k Mysu dobré naděje do Simons Town, kde si prohlídneme kolonii tučňáků. Dále budeme pokračovat ke Cape Point, což je místo s majákem, ke kterému vede krátká procházka nebo je možné jet zubačkou. Nakonec necháme návštěvu Mysu dobré naděje. Večer je možná opět návštěva Waterfrontu, případně restaurace s africkou hudbou a jídly Mama Africa.pláže u Hout Bay

lanovka Stolová hora


4.den:

Po snídani se vydáme směrem do vinařské oblasti Stellenbosh a Frenshoek, kde se pěstují světoznámá vína a vinice byly převážne založeny Hugenoty. Mimo spousty jiných odrůd zde vede mezi bílými víny Chenin Blanc a mezi červenými Shiráz a Merlot. Po dopolední ochutnávce se zastavíme v městečku Frenchhoek a odpoledne v centru "nyní" universitního města Stellenbosh. Odjezd na letiště k odletu do Johanesburgu, kde se po příletu ubytujeme.


vinařská oblast Stelenbosh

Vortreker Monument - Pretoria

5.den:

Po snídani prohlídka hlavního města JAR Pretoria, kde navštívíme nejdůležitější památku "Vortrekker monument", kde se seznámíte s historií osídlování Jižní Afriky búry. Dále se zastavíme u monumentální Union Building, navštívíme náměstí Union Square a dům prvního prezidenta Paula Krugera. Po té vyjedeme nejdříve dálnicí a po té silnicí malebnou krajinou směr Blyde River se zastávkami. Ubytování bude v bushi v prostorné klimatizované vile s vlastním bazénem a venkovním ohništěm, kde bude večer zajištěna barbeque večeře, doplněná jihoafrickými víny.

6.den:

Prohlídka 3 největšího Canyonu na světě začne u vyhlídky 3 Rondavells, dále Pot Holles a Good Windows. Počítejte s krátkými treky. Na oběd zastavíme v městečku Graaskop. Odpoledne zajedeme krátce do bývalého zlatokopeckého městečka Pilgrim Rest a potom pojedeme směr Krugerův Národní Park. Ubytování u Krugerova národního parku. Pokud bude zájem můžeme na večeři vyjet do prověřené lokality v Hazyview (Italská kuchyně nebo stejky)Blyde River Canyon
Blyde River Canyon


7.den:

Brzy ráno před 6 hodinou vyrazíme do Krugerova národního parku - jeho centrální části. Park je známý velkým bohatstvím zvěře a rostlinstva. Je zde jedinečná příležitost pozorovat na vlastní oči a v přirozeném prostředí divokou zvěř, žirafy, zebry, pakoně, opice a pokud budete mít štěstí i kompletní velkou pětku - t.j. slon, buvol, nosorožec, lev a leopard. Většinou se to podaří mimo leoparda. Jsou plánovány zastávky v kempech na snídaní a oběd. Konec Safari v cca 16:00 a návrat do hotelu. Večer opět možnost vyjet na večeři do Hazyviev.

8.den:

Ráno je v plánu další projížďka Krugerovým Národním Parkem s pozorováním zvěře, tentokráte pojedme směrem jih k hraniční řece Crocodile River. Odpoledne směřujeme směr Pretorie. Ubytování u Pretorie.


Kruger NP

Kruger NP

9.den:

Tento den vyjedeme brzy ráno směr Národní Park Pilanesberg, kterým budeme projíždět celé dopoledne. Odpoledne navštívíme Las Vegas Afriky - Sun City, kde budete mít možnost navštívit různé atrakce. Ubytování u Sun City v luxusní Vile s bazénem. Večer bude zajištěna večeře formou barbeque s Jihoafrickými víny.

10.den:

Dopoledne po snídani vyjedeme směr letiště Johanesburg, zastávka na oběd a odlet z Johanesburgu.

11.den:

Přílet do ČRSun City

NP Pillansberg

cena

65. 970,- 3* htl.
69. 970,- 4 * htl
74.970,- 5/4* htl.

 tento program nutno rezervovat do 10 dní po obdržení nabídky - je to doba kdy jsme schopni garantovat podmínky ubytování EXCLUSIVE
- možno zajistit let přes Dubai s prodloužením v Dubai
- možnost ubytování přímo v Sun City

zahrnuje

letenku po trase včetně letištních tax, čs. průvodce , uvedený program včetně transferů, ubytování se snídaní

nezahrnuje

uvedeno fakultativně

 

příplatek

ZIMBABWE - Viktoriny vodopády + BOTSWANA - NP Chobe

29.970,-czk 3* htl. /35.970,- czk 4* htl. s místním průvodcem

35. 970,- czk 3* htl. /39.970,-czk 4* htl. s čs. průvodcem ( min. 6 os )
39. 970,- czk 3* htl. /45.970,-czk 4* htl. s čs. průvodcem ( min. 4 os )


zahrnuje

3 x nocleh se snídaní, transfery z a na letiště. prohlídka vodopádů s průvodcem, projížďka lodí po Zambezi, exkurze do Botswany do NP Chobe a safari lodí a teréním vozem

kontakt pro přihlášku expotour@expotour.cz

Informace na telefonech
tel: 420 57 710 31 04
tel.: 420 57 722 22 34
mobil: 602 530 266