expo tourinfo telefony
577 103 104
mobil 602 530 266
SLEVA 5.000,- czk   
 
Varianty PROGRAMŮ Západ 10 Západ + Vychod 12
 
Západní KANADA - Britská Columbie (10dní) s čs. průvodcem
07.07. - 16.07.18
 
1.den

Odlet z Prahy (Vídně). Po příletu do Vancouveru transfer do hotelu, ubytování, dle časových možností v podvečer orientační vyjížďka městem, nocleh.

2.den

VANCOUVER - prohlídka Vancouvru největšího města v Britské Columbii a jeho architektury, při které uvidíte starou čtvrt´ Gastown s parními hodinami, čínskou čtvrt´, Science World - místo konání Světové výstavy Expo, přístavní část. Navštívíme nezapomenutelný Stanley Park s jednotlivými vyhlídkami, zastavíme se na kávu na nábřeží olympijské vesničky, zajedeme na Granville Island a také uvidíme severní zalesněnou část Vancouveru s visutým mostem nad Canyonem s horskou řekou.


centrum starého VANCOUVERU

moderní centrum VANCOUVERU

3.den

Z Vancouveru vyjedeme směr na Východ se zastávkou v horském městečku Hope, které se proslavilo natáčením prvního filmu Rambo. Dále následuje přejezd do rekreační oblasti jezer s vinicemi kolem Kellowny. Cesta vede podél řeky Okanagan až k jezeru Penticton. Za slunného dne si zde můžete připadat jako ve středomoří. Procházka rekreačním centrem Kellowny, ubytování.

4.den

Cesta přes průsmyk Eagle Pass pohořím Monashee kolem jezer do rezervace Mt. Revelstoke. Revelstoke je centrem volně žijících ohrožených živočichů - především horských karibu, grizly a černých medvědů. Oblast sloužila jako tábořiště obchodníků s kožešinami. Zastávka v městečku Revelstoke a vyjížďka do rezervace až do výšky cca 2.000 m.nm. Dále prohlídka NP Glacier, vycházka mezi obří cedry a jedlovce a po dřevěných chodníčcíh podél řeky. Své jméno dostal díky ledovcům, kterých je na území parku více než 400. Ubytování městečko Golden.


medvědi běžně se pasoucí u příkopů cest

rezidenční část KELOWNY

5.den

Dopolední návštěva NP YOHO, kde uvidíte smaragdové jezero, vodopád a přírodní skalní most. Po té přejedeme do NP BANFF k jezeru LAKE LOUISE a jezeru Moraine Lake. NP Banff je v provincii Alberta, uprostřed malebné přírody Skalistých hor. Je to jeden z nejstarších národních parků v Kanadě. Možnost (fakultativně) výletu lanovkou na Sulfur Mt. nebo koupání v termálních pramenech. Nocleh v Banffu

6.den

Prohlídka NP Banff


Moraine Lake v NP Banff

ledovcový vůz na ledovci ATHABASKA

7.den

Celodenní putování se zastávkami u jezer a vodopádů po trase z Banffu po malebné Icefield Park Way až do NP Jasper. Cestou zastavíme také u ledovce Athabaska, kde budete mít možnost se projet fakultativně sněžným busem až na ledovec.

8.den

Tento den se dopoledne podíváme po NP Jasperu, Maligne Lake, Pyramid Lake a další - nocleh směr Calgary


termální lázně - BANFF


pohledy z Icefields Parkway z Banffu do NP Jasper

9.den

Calgary - prohlidka architektury a odlet do ČR.

10.den

Přílet do ČR.

cena

65.970,- czk / os 3* hotely
69.970,- czk / os 3/4 * hotely
sleva uplatněna v případě minima 5 účastníkůCalgary


socha Jamese Macleoda v CALGARY - pevnost
zahrnuje

leteckou přepravu po trase
uvedený program včetně vstupů
zajištění tranzitů - letiště - hotel
pojištění úraz. a nemoc. výloh - krytí 2.250.000,- czk
ubytování ve dvoulůžkových pokojích
česky hovořícího průvodce

nezahr.

fakultativní služby


kontakt

expotour@expotour.cz

Informace na telefonech
tel: 420 57 710 31 04
tel.: 420 57 722 22 34
mobil: 602 530 266

 


zajezdy
1.Jižní Afrika sleva 5.000
2.Vietnam
3.Dubai-Srilanka (Maledivy)
4.Dubai
 
Naše video a fotogalerie