expo tourinfo telefony
577 103 104
mobil 602 530 266
český průvodce         
 
VARIANTY
 
 2. PERU (čs. průvodce)
05.09. - 17.09. 2019

Lima - Cusco - Machu Picchu - Titikaka - Iquitos - Lima
 
1.den

Odlet z Prahy - přílet Lima, ubytování v residenční čtvrti u Tichého Oceánu Miraflores v Limě.

2.den

Prohlídka bývalého nejbohatšího města Jižní Ameriky, hlavní města Peru - Limy. Uvidíte náměstí Plaza De Armas, prezidentský palác, katedrálu Santo Domingo, náměstí San Martí a další.

3.den

Přelet z Limy do Cuzca, které leží 3.000 m.n.m. a bylo hlavním město Incké říše. Aklimatizace, odpoledne prohlídka Cuzca, centrální náměstí Plaza des Armas, Dominikánský klášter, ruiny indiánské pevnosti Sacsayhuaman, Puca Pucará a další pevnosti Inckého období.


Indiánka

jezero Titikaka

4.den

Cestou z Cuzca pojedeme panoramatickým vlakem, údolím podél řeky Urubamby, návštěva památek Ollantaytambo ve Svatého Údolí a ukončíme den v malé vesničce Aguas Calientes pod Machu Picchu.

5.den

Cesta mikrobusem k Machu Picchu a prohlídka ztraceného bývalého horského města a pevnosti starých Inků. Odpoledne se vrátíme zpět do Cuzca.

6.den

Vysokohorský transfer se zastávkami s nádhernými panoramaty vysokohorské krajiny Cuzco - Puno , ubytování v Puno v blízkosti jezera Titikaka, které je v 3.800 m.n.m.
Machu Picchu

7.den

Plavba po jezeře Titikaka s návštěvou známých plovoucích ostrovů Los Uros, na kterých přebývají místní indiáni kmene Uros.

8.den

Přelet z letiště Juliaca od jezera Titikaka - do centra Amazonie do města IQUITOS, ubytování hotel v městě Iquitos.

09.den

IQUITOS - Transfer lodí z města do džungle v Amazonii. Ubytování v Lodgi, aktivity jako projížďky lodí, chytání piraní a procházky pralesem ( v lodge strava plná penze ).


Amazonie

Amazonie
10.den

Ubytování v lodge v džungle v Amazonii. Aktivity - projížďky lodí, chytání piraní , procházky pralesem ( v lodge strava plná penze ).

11.den

Transfer z lodge v pralesu do Iquitos, nocleh v městě.

12.den

Přelet z Iquitos do Limu, odlet do ČR

13.den

přílet to ČR

možnost prodloužit v Rio de Janeiro

Cena:

85. 970,- czk 3* hotely
89. 970,- czk 3/4* hotely
95. 970,- czk 4* hotely

Cena zahrnuje

letenky, uvedeného rozsahu se vstupy, ubytování se snídaní DBL, transfery, hotel-výstaviště, program česky hovořícího průvodce po celou dobu cesty.

nezahrnuje

Případné státní odletové poplatky