expo tourinfo telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
CaracasLos RoquesCanaimaOrinokoMargarita
 

VENEZUELA

Exotická země na sever Jižní Ameriky, plná kouzelných míst a nedotčené přírody. Název Venezuela vznikl podle množství příbytků původních indiánů na kůlech ve vodě a znamená malé Benátky - Venezia.
Pobřeží venezuely lemují úchvatné pláže s bílým pískem a blankytně modrou průzračnou vodou. Ve vnitrozemí se pak nachází skutečný ráj. Panenská příroda, kterou tvoří nekonečné deštné pralesy, překrásné, divoké vodopády, pohoří And a nížina okolo řeky Oriniko. Orinoko je třetí největší řekou Jižní Ameriky. Jeho ramena vytvářejí důležitá spojení pro lodní dopravu a najdete zde nedotčenou přírodu s množstvím exotické zvěře a ptactva, a žijí zde zbytky původního indiánského obyvatelstva, příslušníci kmene Warao.
Hlavním městem Venezuely je Caracas. Několika miliónové město se rozprostírá v horském údolí a má celoroční příznivé slunečné klima. Kontrastním dojmem zde působí španělská historická architektura s nejmodernějšími městskými mrakodrapy. V okrajových částech se pak potupně krčí slaměné chatrče zdejší chudiny.
Z kulturních památek je nejvýznamnější koloniální centrum a katedrála ze 17. století. Jen půldruhé hodiny letu je od Caracasu vzdálená CANAIMA, národní park GRAN SABANA s nejvyššími vodopády na světě SALTO ANGEL.Nejkouzelnějším místem ve Venezuele je ostrov MARGARITA. Láká svými dokonalými písečnými plážemi a korálovými útesy ke koupání a potápění. Tahle tajemná země láká k výletům lodí podél ostrova nebo po deltě Orikoko na korálové souostroví LOS ROQUES
.

 

 

 

 

 

 
Venezuela hotely

Caracas
Gran Melia
Embassy Suites

Isla Margarita
Hesperia
Costa Caribe
Isla Caribe

Los Roques
Akvamarina
Vistalmar

Canaima
Arekuna
Tapuy

Orinoko
Boral
Bujana

AMERIKAASIE blízkáASIE dálnáOCEÁNIEOSTROVYAFRIKA
BrazilieDubai BaliAustralieMaledivyBotswana
KanadaČínaFilipínyTahitiMauriciusKeňa
KostarikaIndieMalaysieN. ZelandSeychelyJihoafrická Republika
KubaOmánKambodžaReunionMaroko
MexikoSrílankaSingapurEVROPANamibie
VenezuelaThajskoRuskoTanzanie
PanamaVietnamZimbabwe
Peru
USA
www.expotour.cz
služby ve Venezuele Vám zajistí
ing. Jana Urbanová - expo tour
T.Bati 3672, ZLÍN
tel. : 577 10 31 04
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz

Venezuela