expo tourinfo telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
ThajskoBangkokKrabiPhi PhiPhuketKoh SamuiPatayaSever
 
Rady Historie Reálie Zajímavosti Programy Mapa Počasí

Thajsko

Thajsko všeobecně

Thajsko je turisticky nejzajímavější zemí jihovýchodní Asie. Naleznete zde jak historické památky, které některým zdejším zemím v takovém rozsahu chybí, tak i krásné pláže a přírodní scenérie. Velkou výhodou Thajska je to, že jsou na služby zahraničním návštěvníkům velmi dobře připraveni. Letoviska a místa k pobytu jsou velmi různorodé a proto je dobré si předem ujasnit, co od pobytu v Thajsku očekáváte.

Místa v Thajsku

Bangkok je velmi rušné velkoměsto s nejhezčími památkami z hlavních měst této oblasti a mnoha možnosti různorodé zábavy.

Pattaya je největší letovisko, relativně rušné, kde a klid najdete v zahradách hotelů. Moře zde však není rozhodně křišťálově čisté a proto musíte za ním dojet lodí, např. na ostrůvek Koh Larn (cca 45 min. lodí).

Phuket, ostrov, kde probíhá velmi rychlá výstavba kvalitních hotelů, kterých je zde již v současnosti značné množství. Pláže jsou především písečné, moře je čisté, ale za šnorchlováním a potápěním je většinou nutné vyjíždět lodí.
Koh Samui - Méně rušný a klidnější než Phuket.

Krabi má pěkné pobřeží s pěknými panoramy, kvalitní pláže a čisté moře především však mimo centrum Aonang.

Phi-Phi oficiálně nejhezčí ostrov Thajska, kde naleznete krásné pláže, nádherné moře a noční život v tropických barech a příjemných restauracích.

Strava v Thajsku

hotely nabízejí různou formu stravování, ale nejvýhodnější jsou pouze snídaně, které bývají většinou bufetovým stylem a na oběd, ale především večeři je lépe si zajít do místních venkovních restaurací, kde dobré večeře vyjdou levněji.

Thajsko Doprava

k dopravě lze využít taxiků nebo mikrobusů, které jsou velmi levné, nicméně v Bangkoku ať chcete jet kamkoli, stejně Vás nejdříve zaveze taxikář do nějakého zapadlého nevěstince, a teprve po urgencích pokračuje už na správnou adresu.

 

 

 

 

 

AMERIKAASIE blízkáASIE dálnáOCEÁNIEOSTROVYAFRIKA
BrazilieDubai BaliAustralieMaledivyBotswana
KubaČínaFilipínyTahitiMauriciusKeňa
MexikoIndieMalaysieN. ZelandSeychelyJihoafrická Republika
VenezuelaOmánKambodžaReunionMaroko
PeruSrílankaSingapurEVROPANamibie
KostarikaThajskoRuskoTanzanie
USAVietnamZimbabwe
Kanada
www.expotour.cz   
služby v Thajsko Vám zajistí   
ing. Jana Urbanová - expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04  
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz  

Thajsko