expo tourinfo telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
KambodžaAngkor WatTonle SapSiam ReapSihanoukville
 
Rady Programy

Rady Kambodža

Pokud nechcete Kambodžu procestovat celou, dá se to nejzajímavější - chrám Angkor Wat stihnout během 3 dní . Navíc se můžete ještě svést loďkou po jezeře Tonle Sap a navštívit jednu z mnoha domorodých vesnic na jezeře.
Do Siem Reap je nejlépe přicestovat letecky a to odkudkoliv. Při vyřizování, čili zakoupení víz po příletu je potřeba trochu trpělivosti s formulářem, ale po té můžete v klidu opustit letiště. Je dobré si vyměnit místní měnu , protože při placení USD vám útrata vyjde poněkud dráže. Je však dobré sebou mít 1 USD bankovky, protože většinou potřebujete koupit pití či nějakou drobnost a na 1 USD bankovku se nevrací.
Hotely jsou zde dobré úrovně, ale na večeři určitě raději vyražte do uliček kolem nebo přímo na Pub Street.Na jídlo zde dostanete v restauracích prakticky vše. Na víc, na rozdíl např. od Thajska, je zde o hodně levnější kvalitní červené víno v marketech.
Fotit Angor Wat můžete čelní stranu ráno při východu slunce a nebo nasvětlenou až po 3 hodině odpoledne. Prohlídku Angkor Watu je dobré začít ráno z východní strany. Potom můžete pokračovat chrámem Bayon a Ta Phrom.
Řekl bych, že speciálně zajíždět do hlavního města Kambodže PhonPemu, kvůli muzeím genocidy nemá význam, ale pokud pokračujete po ose do letovoska Sihanouk Ville můžete si město prohlédnout po cestě.

 

 

AMERIKAASIE blízkáASIE dálnáOCEÁNIEOSTROVYAFRIKA
BrazilieDubai BaliAustralieMaledivyBotswana
KanadaČínaFilipínyTahitiMauriciusKeňa
KostarikaIndieMalaysieN. ZelandSeychelyJihoafrická Republika
KubaOmánKambodžaReunionMaroko
MexikoSrílankaSingapurEVROPANamibie
VenezuelaThajskoRuskoTanzanie
PanamaVietnamZimbabwe
Peru
USA
www.expotour.cz
služby v Kambodži
ing. Jana Urbanová - expo tour
T.Bati 3672, ZLÍN
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz

Kambodza