expo tourinfo telefony
577 103 104
mobil 602 530 266
 
o nászájezdy s čs.průvodcemindividuální zájezdyfiremní zájezdyselfdrive

Vietnam - Kambodža

Ha Long Bay

Vietnam Vás může jen příjemně překvapit. Nejznámější Vietnamská atrakce, kde se natáčel i jeden z dílů Jamese Bonda, je Ha Long Bay. Nocleh na tradiční lodi proplouvající se zastávkami mezi ostrůvky patří k nezapomenutelným zážitkům. Celkový pobyt na 4* lodi, kde jsou kajuty, vybavené sprchou, toaletou a většinou i balkónem s posezením, je velmi příjemný. Lodě s sebou vezou kajaky, které můžete za měnší poplatek využít k individuálnímu objevování zákoutí v Dračí zátoce.

Hoi-An

Městečko Hoi An poblíž Danangu objevili pro turisty baťůžkáři. Hoi An je od pláže vzdálen necelé 3km, ale leží na řece, která tvořila významný historický přístav dálné Asie, kam se sjížděli portugalští, čínští, japonští a arabští obchodníci, kteří vytvořili různorodou směsici místního obyvatelstva. Atmosféru malých starobylých uliček s obchůdky a především s vynikajícími místními restauracemi dokreslují obchody se starožitnostmi. Restaurace v historických domech mají často na střechách terasy s výhledem na řeku s kotvícími čluny a večerní posezení u místních specialit je kulinářským zážitkem.

Angkorwat

Do Angkorwatu se nejlépe dostanete přeletem z Ho-chi-minhovo města (ze Saigonu). Je to velmi působivá historická a ojedinělá památka na dálném východě. Celé okolí Angkorwatu, které bylo historickým centrem Kambodže, zahrnuje dalších asi 50 komplexů starobylých měst a chrámů. V nedalekém městě Siam Reap je přichystán pro zábavu večer na "Pub Street" s místním trhem a desítkami restaurací.

 

 


Amerika a Karibik


Afrika


AsieIndický oceánAustralie a Oceánie

Brazilie

Panama
Kostarika
Peru
Kuba
Mexiko
Kanada
USA

Tanzanie

Keňa
Jihoafrická Rep.
Namibie
Zimbabwe
Botswana
Maroko

Thajsko
Kambodža
Vietnam
Singapur
Malaysie
Barma
Čína
Indonésie - Bali
Dubai (Emiráty)
Omán
Indie
Srí Lanka
Filipíny


Maledivy

Seychely
Mauricius
Reunion

Austrálie

Nový Zéland
Tahiti
www.expotour.cz
ing. Jana Urbanová - expo tour
T.Bati 3672, ZLÍN
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz