expo tourinfo telefony
577 103 104
mobil 602 530 266
 
o nászájezdy s čs.průvodcemindividuální zájezdyfiremní zájezdyselfdrive

Vietnam - Kambodža

Ha Long Bay

Vietnam Vás může jen příjemně překvapit. Nejznámější Vietnamská atrakce, kde se natáčel i jeden z dílů Jamese Bonda je Ha Long Bay. Nocleh na tradiční lodi proplouvající se zastávkami mezi ostrůvky patří k nezapomenutelnýžm zážitků. Celkový pobyt na 4* lodi, kde jsou kajuty, vybavené sprchou, toaletou a většinou i balkónem s posezením je velmi příjemný. Lodě sebou vezou kajaky, které můžete za měnší poplatek využít k individuálnímu objevování zákoutí v Dračí zátoce.

Hoi-An

Městečko Hoi An poblíž Danangu objevili pro turisty baťůžkáři. Hoi An je od pláže vzdálen necelé 3km, ale leží na řece, která tvořila významný historický přístav dálné Asie, kam se sjížděli portugalští, čínští, japonští a arabští obchodníci, kteří vytvořili různorodou směsici místního obyvatelstva. Atmosféru malých starobylých uliček s obchůdky a především s vynikajícími místními restauracemi dokreslují obchody se starožitnostmi. Restaurace v historických domech mají často na střechách terasy s výhledem na řeku s kotvícími čluny a večerní posezení u místních specialit je kulinářským zážitkem.

Angkorwat

Do Angkorwatu se nejlépe dostanete přeletem z Ho-chi-minhovo města (ze Saigonu). Je to velmi působivá historická a ojedinělá památka na dálném východě. Celé okolí Angkorwatu, které bylo historickým centrem Kambodže, zahrnuje dalších asi 50 komplexů starobylých měst a chrámů. V nedalekém městě Siam Reap je přichystána pro zábavu večer "Pub Street" s místním trhem a desítkami restaurací.

 

 
AMERIKAAFRIKAASIEINDICKÝ OCEÁNOSTROVY
BrazilieTanzanieThajsko MaledivyAustralie
KanadaKeňaKambodžaSeychelyN. Zeland
KostarikaJihoafrická RepublikaVietnamMauriciusTahiti
KubaNamibieSingapurReunion 
MexikoZimbabweMalaysie  
VenezuelaBotswanaČína  
PanamaMarokoBali - Indonésie 
Peru Dubai  
USAOmán  
  Indie  
  Srílanka Evropa
  Filipíny Rusko
www.expotour.cz   
expo tour    
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04  
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz