expo tourinfo telefony
577 103 104
mobil 602 530 266
 
o nászájezdy s čs.průvodcemindividuální zájezdyfiremní zájezdyselfdrive

Srovnání - Seychely - Maledivy - Mauricius

MALEDIVY

Na Maledivách naleznete především klid, vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování a je zde nejprůhlednější moře ve srovnávaných dalších destinacích.
Je zde také relativně nejlepší poměr ceny a kvality hotelových služeb. Jednoduše lze říci, že pokud klient nemá srovnání a je na Maledivách poprvé, tak bude až na vyjímky spokojen na každém ostrově. Standartní hotely jsou umístěny jako jedinná stavba na jednom ostrově. Trochu jiná je situace na domorodých ostrovech se soukromými penziony a hotýlky, které jsou dobré pro zákazníky, hledající velmi levné ubytování, ale kteří počítají s tím, že zde nedostanou žádný alkohol, nevadí jim večery strávené bez možnosti "kulturního" vyžití a pěkná pláž je někdy na jiné straně ostrova.

SEYCHELY

Seychely jsou určeny především těm, kteří si během svého pobytu rádi někam zajedou a podívají se ven z resortu. Vládne zde relativně i vzhledem k historickému vývoji a osídlení skoro evropská atmosféra. Jako nejlepší k pobytu doporučujeme rozhodně nejmenší z 3 hlavních ostrovů - La Digue. Najdete zde i dostatečné množství obchůdků a můžete čas trávit aktivně a na kole, dle libosti střídat různé typy pláží.
Také si můžete si zajet lodí na vedlejší ostrov Praslin, kde můžete navštívit rezervaci s palmami Coco De Mer, kde je možno se projet autem po ostrově nebo zahrát si golf.
Moře je na Seychelách čisté, nicméně šnorchlování je určitě lepší na Maledivách. Seychely jsou vzhledem k poměru kvality a ceny někde mezi Maledivama a Mauriciusem. Všechny 3 jsou ale klidové destinace.

MAURICIUS

Na Mauriciu najdete výborné hotely s kvalitními službami. Výhodu má v tom, že se je možno po Mauriciu pohybovat a podívat se za přírodními krásami, i když ty nedosahují úrovně nedalekého ostrova Reunion. Rovněž lze říci, že cena kvalitních hotelů není nízká. Nejatraktivnější místo je poblíž skály Le Morne, kde jsou právě jen ty drahé, většinou 5* resorty. Moře je na různých místech ostrova různé kvality. Za šnorchlováním je pořeba většinou jezdit lodí až na útesy. Určitě doporučujeme pro cestovatelské typy navštívit pro "poznávání" velmi atraktivní ostrov s horami Reunion.

 

 

 Amerika a Karibik


Afrika


AsieIndický oceánAustralie a Oceánie

Brazilie

Panama
Kostarika
Peru
Kuba
Mexiko
Kanada
USA

Tanzanie

Keňa
Jihoafrická Rep.
Namibie
Zimbabwe
Botswana
Maroko

Thajsko
Kambodža
Vietnam
Singapur
Malaysie
Barma
Čína
Indonésie - Bali
Dubai (Emiráty)
Omán
Indie
Srí Lanka
Filipíny


Maledivy

Seychely
Mauricius
Reunion

Austrálie

Nový Zéland
Tahiti
www.expotour.cz
ing. Jana Urbanová - expo tour
T.Bati 3672, ZLÍN
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz